Targi NutraFood Poland to coroczne wydarzenie branżowe skupiające się na tematyce żywności funkcjonalnej, suplementów diety, zdrowego odżywiania, naturalnych surowców i składników oraz technologii.

Wystawcy: Na targach można spotkać wiele znanych marek, producentów, dystrybutorów oraz dostawców surowców związanych z branżą suplementów diety i branżą spożywczą. To doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi produktami, trendami i innowacjami w tej dziedzinie.

Konferencje i prezentacje: Oprócz wystawców, targi oferują również bogaty program konferencji, paneli dyskusyjnych i prezentacji, prowadzonych przez ekspertów z branży. Tematy obejmują m.in. trendy w żywieniu, badania naukowe, innowacje technologiczne, regulacje prawne i wiele innych.

Networking i nawiązywanie kontaktów: NutraFood Poland to doskonałe miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych, spotkań B2B i wymiany doświadczeń z innymi profesjonalistami z branży.

Konkurs Złoty Medal NutraFood Poland: Konkurs dla Wystawców mający na celu wyłonienie i promocję najlepszych produktów, surowców i składników.

Nowości rynkowe: Targi NutraFood Poland są platformą, na której prezentowane są najnowsze produkty, technologie i innowacyjne surowce w dziedzinie suplementów diety i branży spożywczej. Jest to doskonała okazja, aby być na bieżąco z trendami i innowacjami w tej dynamicznie rozwijającej się branży.

Created with Fabric.js 1.7.22
BUSINESS MATCHMAKING

Aranżowane spotkania biznesowe z kupcami

BRANŻOWE KONFERENCJE

Konferencje, warsztaty i debaty odpowiadające na trendy rynkowe

ZŁOTY MEDAL NutraFood Poland

Wybór i promocja najlepszych targowych produktów

PREZENTACJA OFERTY FIRMY

Szansa na nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych z kraju i zagranicy

NETWORKING

Wymiana doświadczeń i możliwość poszerzenia sieci kontaktów w branży

Created with Fabric.js 1.7.22

Podstawowy zakres tematyczny:

Odwiedzający: 

Podstawowe korzyści z uczestnictwa:

Targi NutraFood Poland to prestiżowe wydarzenie branżowe, które umożliwia eksplorację najnowszych trendów, produktów i innowacji w dziedzinie żywności funkcjonalnej. Są doskonałą platformą do nawiązywania kontaktów biznesowych oraz wymiany wiedzy z ekspertami branżowymi. Targi zapewniają inspirujące konferencje, prezentacje i panele dyskusyjne, umożliwiając uczestnikom być na bieżąco z najnowszymi badaniami naukowymi, technologią i regulacjami prawymi.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

Nasi Partnerzy