NutraFood Poland – jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej już w kwietniu 2024 r. w Warszawie! - NutraFood

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej zbliża się wielkimi krokami. Wszyscy związani z branżą nutraceutyków spotkają się w dniach 16-18 kwietnia 2024 r. w EXPO XXI Warszawa.

 

Zapowiedz nutrafood24

 

Wystawcy

 

Na targach można spotkać wiele znanych marek, producentów, dystrybutorów oraz dostawców surowców związanych z branżą suplementów diety i branżą spożywczą. Lista wystawców NutraFood Poland oraz WorldFood Poland ciągle się powiększa, na ten moment jest bliska 300 firm! To doskonała okazja, aby zapoznać się z nowymi produktami, trendami i innowacjami w tej dziedzinie.

Na uwagę zasługuje fakt, że na targi NutraFood powracają stali wystawcy mi.in: Pfannenschmidt GmbH, K.-W., Bart Sp. z o.o., Protec Nutra, Elena – Kolagenum, KSM-66 Ashwagandha, Harke Polska, Olivit, Amita Health Care, SIRIO PHARMA, Skyherb, Alu Lids, ActivLab.

 

Co na targach?

 

W trakcie targów we współpracy z partnerami PK Components oraz Krajowej Rady Suplementów i Odżywek odbywają się liczne prezentacje, prelekcje i debaty.  Poruszane są między innymi tematy związane z trendami, składnikami funkcjonalnymi oraz zmianami w prawie dotyczącym reklamy suplementów diety.

Jedną z konferencji jest Spring Agenda skierowana do Profesjonalistów z branży suplementów diety. Uczestników czeka atrakcyjny program – aż dziewięć 20 minutowych prelekcji. Skondensowana dawka wiedzy z zakresu prawa żywnościowego i wymagań jakościowych dla surowców do produkcji suplementów diety. Szansa na pogłębienie kontaktów i networking.

Odbędzie się również konkurs o Złoty Medal, który ma na celu wyłonienie i promocję najlepszych produktów prezentowanych przez wystawców podczas targów NutraFood Poland. O wyborze najlepszych i najbardziej rokujących produktów decyduje Jury na żywo 16 kwietnia w Strefie Konkursowej na Hali 1.

Udział w konferencjach i targach jest bezpłatny dla wszystkich zarejestrowanych uczestników! Nie może Cię zabraknąć WorldFood Poland 2024 – Registration

 

zostań częścią targów NutraFood Poland