TARGI ZDROWEJ ŻYWNOŚCI EKOLOGICZNEJ (EKO)

W odpowiedzi na rozwój sektora żywności ekologicznej na targach WorldFood Poland stworzyliśmy sektor EcoFood. Zapraszamy do niego producentów, dystrybutorów oraz importerów jedzenia ekologicznego, a także właścicieli sklepów i hurtowni. Targi zdrowej żywności będą również idealnym miejscem dla wszystkich miłośników żywności eko.

Dlaczego warto wziąć udział?

Eksperci żywności ekologicznej oraz życia w stylu eko będą mieli okazję poznać ofertę uznanych producentów żywności organicznej z kraju i zagranicy. Na Targi zapraszamy wytwórców ekożywności o dużym potencjale rynkowym oraz firmy rodzinne, funkcjonujące na rynkach lokalnych. WorldFood Poland 2022 to dobra okazja do nawiązania współpracy biznesowej oraz do bezpośredniego kontaktu z funkcjonującymi na polskim i zagranicznym rynku producentami ekoproduktów i wysokiej jakości żywności organicznej. Ponadto targi żywności ekologicznej to miejsce, w którym można zapoznać się z innowacyjnymi rozwiązaniami stosowanymi w produkcji oraz dowiedzieć się więcej o najnowszych produktach międzynarodowych marek.

Popularność sektora EcoFood

Sektor EcoFood po raz pierwszy pojawił się na targach WorldFood Poland podczas III edycji. Aż 64 różnych firm z branży wystawiło tam wówczas swoją ofertę, a prawie połowa wszystkich odwiedzających wyraziła swoje zainteresowanie produktami ekologicznymi. W 2019 roku sektor EcoFood liczył już ponad 150 Wystawców, jak będzie w przyszłym roku – dowiemy się niebawem. Z pewnością będzie wielu Wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Targi dają zatem możliwość poznania innych producentów z branży, a także przedstawienia swojej oferty zarówno przed osobami prywatnymi, jak i odbiorcami biznesowymi. Obecnie żywność ekologiczna jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się sektorów branży spożywczej, którego popyt rośnie w tempie około 20% rocznie. Targi eko żywności są zatem idealnym miejscem na zaistnienie w branży, zaprezentowanie najnowszych produktów i zdobycie kolejnych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas i zapytaj o możliwość zaprezentowania swoich produktów ekologicznych na największych targach spożywczych w Polsce.

BIO i EKO TARGI WARSZAWA 2023 EcoFood

EcoFood Poland to sektor targowy produktów ekologicznych – produktów żywnościowych, napojów organicznych, certyfikowanych, naturalnych i tradycyjnych, Clean Label, organicznych win oraz produktów bezglutenowych), cieszących się w ostatnim czasie ogromną popularnością szczególnie wśród przedstawicieli dystrybucji i handlu. Dzięki udziałowi w targach można nawiązać bezpośredni kontakt z wieloma producentami, przedstawicielami handlowymi związanymi ze zdrowym stylem życia, ochroną środowiska, a co więcej wspieraniem zrównoważonego rozwoju. Można również wyróżnić swoje produkty i wejść w nowe relacje biznesowe.

Weź udział w targach w dniach 18-20 kwietnia 2023 r, i dołącz do tysięcy profesjonalistów branży spożywczej. Zarejestruj się za darmo na stronie