Poznaj nowych wystawców NutraFood Poland! - NutraFood

NutraFood Poland to pierwsze i jedyne w Polsce targi suplementów diety i żywności funkcjonalnej. Jedną z kategorii prezentowanych przez tegorocznych wystawców są zioła i produkty z ich dodatkami.

AYABOTANICALS stoisko M15, hala 3

to nowość na rynku naturalnych energetycznych napojów funkcjonalnych. To kwintesencja prostoty i naturalnego oddziaływania na nasz organizm. Powstały dzięki wieloletnim poszukiwaniom, testowaniu, zdobywaniu wiedzy o ziołach oraz miłości do nich. Napoje AYA nie zawierają konserwantów i barwników, a trwałość gwarantuje pasteryzacja. Naturalnie!

Ecosalute stoisko H6, hala 2

Ecosalute to włoska firma specjalizująca się w tworzeniu, produkcji i handlu preparatami leczniczymi na bazie unikalnych ziół, suplementów i kosmetyków naturalnych. Produkty są w produkowane i pakowane we Włoszech, przy starannej selekcji surowców. Nasza innowacyjność polega na równowadze między poszukiwaniem niszowych składników a wiedzą, jaką daje tradycyjne stosowanie naturalnych środków

Heritage Teas (Pvt) Ltd stoisko E6, hala 1

Heritage opiera się na doświadczeniu i wiedzy, aby przygotować najlepszą filiżankę herbaty. Heritage eksportuje ponad 10 milionów kg herbaty rocznie do ponad 50 krajów. Nasi specjaliści od herbaty dzielą się ponad 200-letnim doświadczeniem popartym najnowocześniejszymi zakładami produkcyjnymi. Produkujemy wszystkie rodzaje herbat, w tym saszetki i herbaty sypane.

KSM – 66 Ashwagandha stoisko J12, hala 2

Wielokrotnie nagradzana KSM-66 Ashwagandha firmy Ixoreal Biomed to najwyższe stężenie, pełne spektrum ekstraktu z korzenia Ashwagandhy, adaptogenu. Obecnie w około 1600 + produktach jest to najlepiej przebadana klinicznie Ashwagandha z 48 badaniami i najbardziej certyfikowanym składnikiem z 41 certyfikatami jakości. KSM-66 jest zintegrowany pionowo od nasionka do mety. Jest neutralny w smaku i dobrze rozpuszczalny.

LUBELSKIE ZIOŁA stoisko M17, hala 3

LUBELSKIE ZIOŁA to wielokrotnie nagradzana polska marka produktów prozdrowotnych i naturalnych na bazie unikalnych ziół najwyższej jakości pochodzących z własnych upraw. Uprawy prowadzone są innowacyjnymi metodami korzystnie wpływającymi na środowisko. Nasze produkty wyróżniają się jakością oraz unikalnymi recepturami, które są efektem badań naukowych i doświadczeń.

PHYSIS INGREDIENTS stoisko F16, hala 1

Physis Ingredients to grecka firma produkująca ekstrakty roślinne i naturalne składniki. Od 2017 roku firma rozwinęła pionową produkcję ekstraktów ziołowych, składników funkcjonalnych na zamówienie oraz ziół. Składniki są odpowiednie dla przemysłu spożywczego, paszowego, suplementów i kosmetyków. Zdecydowana większość roślin posiada certyfikaty ekologiczne. Ekstrakty występują w postaci płynnej i proszkowej

Savit sp. z o.o. / NOW Foods stoisko M9, hala 3

Firma Savit od ponad 5 lat z powodzeniem rozwija dystrybucję amerykańskiej marki NowFoods. Marka ta, jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła multiwitaminy, zioła, złożone formuły witaminowo- mineralne oparte na naturalnych produktach i najwyższej sprawdzonej jakości. To pozwala tworzyć relacje z Partnerami biznesowymi oparte na zaufaniu i stało się podstawą naszego dynamicznego rozwoju.

Skyherb stoisko M11, hala 3

Skyherb jest wiodącym producentem ekstraktów botanicznych z siedzibą w Chinach. Szesnaście lat doświadczenia i nieustanne badania i rozwój uczyniły nas niezawodnym dostawcą w branży medycznej. Skyherb produkuje szeroką gamę naturalnych ekstraktów o uznanych właściwościach zdrowotnych. Nasze ekstrakty mogą być stosowane w różnych zastosowaniach, takich jak żywność, napoje i suplementy.

Odwiedź targi w dniach 18-20 kwietnia

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

Bezpłatna rejestracja jest przeznaczona tylko do profesjonalistów reprezentujących branżę: https://rejestracja.worldfood.pl/