Poznaj nowych wystawców NutraFood Poland! - NutraFood

NutraFood Poland to branżowe targi dedykowane sektorowi nutraceutyków, gdzie prezentowane są oprócz suplementów diety i żywności funkcjonalnej także surowce i dodatki do produkcji żywności, suplementów diety i farmaceutyków.

To doskonała okazja do zapoznania się z produktami i wykorzystania najlepszych przy produkcji w swoich przedsiębiorstwach.

Poznaj nowych wystawców targów NutraFood Poland posiadających w swojej ofercie wysokiej jakości składniki i surowce, odpowiadające na potrzeby konsumentów.

Advantic Sp. z o.o., stoisko K9

jest polską firmą, działającą w obszarach związanych z przemysłem spożywczym, farmaceutycznym i chemicznym. Firma Advantic Sp z o.o. zajmuje się importem, dystrybucją oraz produkcją surowców. Ponadto przedmiotem działalności są badania rozwojowe w zakresie nowych materiałów, analityki związków organicznych oraz soli nieorganicznych.

Galactic, stoisko K1

to wiodący producent naturalnych środków przeciwdrobnoustrojowych, kwasu mlekowego i jego pochodnych, którzy dzięki procesowi fermentacji i niemodyfikowanym genetycznie mikroorganizmom oferują szereg wysokiej jakości produktów dla producentów żywności w branży mięsnej, zamienników mięsa, dań gotowych itp. w postaci zarówno proszku, jak i płynu.

OQEMA Sp. z o.o., stoisko J14

OQEMA to wiodący dystrybutor surowców i dodatków, które są wykorzystywane w przemyśle farmaceutycznym i nutraceutycznym. Firma specjalizuje się w oferowaniu produktów najwyższej jakości, które są wykorzystywane w produkcji farmaceutycznej, weterynaryjnej oraz w suplementach diety. OQEMA nawiązuje współpracę z wieloma znaczącymi producentami z branży farmaceutycznej, takimi jak Evonik, Marigot (Aquamin), Weishardt (Naticol), Mantrose, Jost Chemicals, Ennature oraz Bloomage Biotechnology.

Barentz, stoisko K3

to firma, która dostarcza najwyższej jakości substancje pomocnicze, aktywne składniki nutra, ekstrakty i API pochodzące od uznanych producentów na świecie. Firma oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania, takie jak lepszą biodostępność czy innowacyjne formy dawkowania, a także pomaga w kreowaniu wyróżniającej się marki suplementów diety na rynku.

Fenchem, stoisko J15

jest globalnym producentem i dystrybutorem składników dla przemysłu żywieniowego i zdrowotnego, żywności i napojów, kosmetyków i środków higieny osobistej, pasz i karmy dla zwierząt domowych oraz powłok i budownictwa.

Vivatis Pharma GmbH, stoisko K10

Niezależny dostawca kompleksowych usług dla producentów i dystrybutorów produktów farmaceutycznych, suplementów diety, żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców oraz kosmetyków i detergentów. Firma oferuje szeroki wybór surowców, składników bazowych i aktywnych, półproduktów, gotowych preparatów, aromatów, substancji zapachowych oraz kompletne rozwiązania w zakresie opakowań.

Physis Ingredients, stoisko F16

To grecka firma zajmująca się produkcją ekstraktów roślinnych i naturalnych składników. Od 2017 roku firma rozwinęła pionową produkcję ekstraktów ziołowych, składników funkcjonalnych na zamówienie oraz ziół. Swoje produkty kieruje do przemysłu spożywczego, paszowego, suplementów diety oraz kosmetyków, a zdecydowana większość roślin, z których wytwarzane są ekstrakty, posiada certyfikaty ekologiczne. Ekstrakty dostępne są w postaci płynnej i proszkowej.

Odwiedź targi w dniach 18-20 kwietnia

EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie

Bezpłatna rejestracja jest przeznaczona tylko do profesjonalistów reprezentujących branżę: https://rejestracja.worldfood.pl/