WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, obejmuje też żywność tradycyjną i ekologiczną – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym żywność tradycyjną i ekologiczną. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNA I TRADYCYJNA

EcoFood Poland to sektor targowy produktów ekologicznych – produktów żywnościowych, napojów organicznych, certyfikowanych, naturalnych i tradycyjnych, Clean Label, organicznych win oraz produktów bezglutenowych), cieszących się w ostatnim czasie ogromną popularnością szczególnie wśród przedstawicieli dystrybucji i handlu. Dzięki udziałowi w targach można nawiązać bezpośredni kontakt z wieloma producentami, przedstawicielami handlowymi związanymi ze zdrowym stylem życia, ochroną środowiska, a co więcej wspieraniem zrównoważonego rozwoju. Można również wyróżnić soje produkty i wejść w nowe relacje biznesowe.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / WYSTAWA / 2023 / PRODUKTÓW EKOLOGICZNYCH / CERTYFIKOWANYCH / ŻYWNOŚCI TRADYCYJNEJ / EKOLOGICZNEJ / CERTFIKOWANEJ

Nasi Partnerzy