WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, w tym napojom bezalkoholowym i organicznym – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym napoje bezalkoholowe. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

NAPOJE BEZALKOHOLOWE I ORGANICZNE

Food&Drinks jest jednym z najważniejszych sektorów na targach, obejmującym wiele różnorodnych produktów, w tym: świeże owoce i warzywa, przetwory owocowe i warzywne, roślinne zamienniki mięsa i nabiału, mięso, ryby, nabiał, jaja, słodycze i przekąski, pieczywo i inne wyroby piekarnicze, oleje i tłuszcze, sosy i pikle, dania gotowe, żywność typu instant, żywność puszkowaną, produkty zbożowe, makarony, żywność dla dzieci, płatki śniadaniowe, zioła, przyprawy i sól, orzechy, nasiona i suszone owoce, dżemy, miody, kremy i pozostałe produkty spożywcze, a także napoje bezalkoholowe, kawy i herbaty.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / WYSTAWA / 2023 / NAPOJÓW / BEZALKOHOLOWYCH / ORGANICZNYCH

Nasi Partnerzy