WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, w tym dodatkom do żywności – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym dodatki, aromaty i barwniki do żywności. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Wystawa aromatów, dodatków i barwników do żywności

Ingredients to kolejny ważny sektor, który obejmuje surowce i składniki żywności, dodatki do żywności, aromaty i barwniki oraz białka i skrobie. Ich główną funkcją jest poprawa naturalnych właściwości aromatycznych i smakowych danego produktu, wzmocnienie jego barwy, nadanie określonej konsystencji produktu oraz innych pożądanych cech. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / WYSTAWA / 2023 / AROMATÓW / DODATKÓW / BARWNIKÓW / DO ŻYWNOŚCI

Nasi Partnerzy