WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych i napojów, alkoholi, żywności ekologicznej i funkcjonalnej oraz suplementów diety jak również surowców i dodatków do żywności, technologii, opakowań i usług dla branży spożywczej.

Food&Drink Packaging

Jest to bardzo ważny sektor obejmujący produkty wykorzystywane do pakowania żywności. Można znaleźć w nim: opakowania dla branży spożywczej i suplementów diety, opakowania dla branży alkoholowej, opakowania szklane, opakowania metalowe, opakowania papierowe, tekturowe, opakowania drewniane, opakowania z tworzyw sztucznych, opakowania ekologiczne, elementy opakowań i etykiety. Rozmowy przeprowadzane podczas targów zwykle kończą się zamówieniami, kontraktami i nowymi relacjami biznesowymi.

Wystawa i Targi opakowań dla branży spożywczej, do żywności, drewnianych, ekologicznych, metalowych, na żywność, papierowych, spożywczych, szklanych, tekturowych.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

Nasi Partnerzy