WorldFood Poland to największe w Polsce targi b2b poświęcone sektorowi spożywczemu, obejmuje też żywność BIO – od produkcji, poprzez przetwórstwo aż po końcowy produkt spożywczy i jego sprzedaż.

Na targach prezentowany jest szeroki wachlarz produktów spożywczych w tym żywność funkcjonalną i funkcjonalne dodatki do żywności. Udział w targach umożliwia spotkania z potencjalnymi partnerami, pozyskiwanie nowych odbiorców lub dostawców, znalezienie nowych możliwości biznesowych, a także poznanie nowych inicjatyw w branży rolno-spożywczej.

BIO

Food&Drinks to jedna z najistotniejszych stref na targach, która obejmuje wiele wysokiej jakości produktów, m.in. świeże owoce i warzywa, przetwory owocowe i warzywne, mięso, ryby, zamienniki mięsa i nabiału roślinne, jaja, przekąski, słodycze, pieczywo i inne wyroby piekarnicze, tłuszcze i oleje, pikle i sosy, dania gotowe, żywność instant, żywność puszkowaną, produkty zbożowe, makarony, produkty dla dzieci, płatki śniadaniowe, zioła, sól, przyprawy, orzechy, nasiona, owoce suszone, miody, dżemy, kremy i inne produkty spożywcze, a co więcej napoje bezalkoholowe, herbaty i kawy.

Jesteś zainteresowany udziałem w wydarzeniu?

 

TARGI / BIO / WYSTAWA / 2023 / ŻYWNOŚCI / WARSZAWA

Nasi Partnerzy