Międzynarodowe Targi Suplementów Diety i Żywności Funkcjonalnej – NutraFood Poland w dniach 21-23 kwietnia 2020 w EXPO XXI Warszawa. 

NutraFood Poland to pierwsze w targi w Polsce dedykowane sektorowi nutraceutyków, na których swoją ofertę zaprezentują producenci zarówno surowców, ale także produktów finalnych – żywności i napojów funkcjonalnych, suplementów diety i innych produktów o działaniu prozdrowotnym. Targi dedykowane są profesjonalistom z branży nutraceutyków, w tym producentom, ale także dystrybutorom, hurtownikom, importerom i eksporterom, pracownikom działu badania i rozwój, technologom żywności, specjalistom ds. zakupów, naukowcom i detalistom.

NutraFood Poland odbywają się równolegle z największymi biznesowymi targami spożywczymi w Polsce – WorldFood Poland. Gwarantuje to dotarcie do tysięcy branżowych odwiedzających z całego świata. W ubiegłorocznej edycji uczestniczyło blisko 7000 odwiedzających.

Jako organizator wiodących biznesowych targów żywności i napojów w Polsce – WorldFood Poland – wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania zarówno wystawców, jak i odwiedzających wydarzenie. Coraz częściej poszukiwane były nie tylko gotowe wyroby, takie jak suplementy diety czy produkty o działaniu prozdrowotnym, ale również surowce do ich produkcji. Obecność targów NutraFood Poland wypełnia tę lukę na rynku i sprawia, że cała branża nutraceutyków ma szansę spotkać się w jednym miejscu, wymienić doświadczeniami oraz nawiązać istotne kontakty biznesowe – mówi Agnieszka Szpaderska, Dyrektor Targów NutraFood Poland.

Targi NutraFood Poland gromadzą liderów z branży – wśród dotychczasowych wystawców wymienić można m.in. PK Components, Merkury SA, Olimp Labs, eWitaminy, HABIO, Starpharma, Colfarm oraz Purella Superfoods. Odwiedzającymi są przedstawiciele aptek, drogerii, sklepów zielarskich, siłowni, klubów fitness, sieci handlowych, ale również dietetycy.

Wydarzenie co roku otrzymuje również wsparcie Krajowej Rady Suplementów i Odżywek, która realizuje merytoryczne zagadnienia podczas konferencji tematycznych, odpowiadających na najważniejsze trendy rynkowe.

Organizatorzy targów NutraFood Poland zapraszają na wydarzenie w dniach 21-23 kwietnia 2020 do EXPO XXI Warszawa. Jesteś zainteresowany prezentacją oferty produktowej? Napisz na: info@nutrafood.pl