W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo gości oraz wystawców targów, organizatorzy NutraFood Poland podjęli decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji wydarzenia oraz zorganizowaniu jej na wiosnę 2021 r. Termin ten pozwoli nie tylko na doskonałą organizację, do jakiej przyzwyczajeni zostali uczestnicy targów, ale również na przygotowanie nowości będących odpowiedzią na aktualne trendy rynkowe.

NutraFood Poland jest pierwszym i na ten moment jedynym w Polsce wydarzeniem targowym dedykowanym sektorowi nutraceutyków, gdzie prezentowane są zarówno surowce i jak również produkty finalne – żywność i napoje funkcjonalne, suplementy diety i inne produkty o działaniu prozdrowotnym. Targi dedykowane są profesjonalistom z branży nutraceutyków, w tym producentom, ale także dystrybutorom, hurtownikom, importerom i eksporterom, pracownikom działu badania i rozwój, technologom żywności, specjalistom ds. zakupów, naukowcom i detalistom.

NutraFood Poland to pozycja obowiązkowa na liście wydarzeń dedykowanych branży spożywczej. Zapraszamy w dniach 20-22 kwietnia 2021!

Więcej informacji na stronie www.worldfood.pl